Uw partner sinds 1965 +31 (0) 492-729677

Vragen? Neem contact met ons op

Van den Hurk Bedrijfswagens B.V. - Helmond

Van den Hurk Bedrijfswagens B.V.
Kanaaldijk Zuid West 7b
5706LD HELMOND


Telefoon: +31 (0) 492-729677

Onze openingstijden

Openingstijden verkoop:

Ma t/m vr: 08:00–18:00
Zaterdag: 08:00–17:00
Zondag: Gesloten

Openingstijden werkplaats:

Ma t/m vr: 08:00–17:00
Zaterdag: 08:00–12:00
Zondag: Gesloten

Verkoop

Sjoerd

Sjoerd Beks

Verkoopleider
s.beks@vdhurk.nl
+31 (0)492-218027
+31 (0)6-11733898

Bart

Bart Roodbeen

Verkoop adviseur
b.roodbeen@vdhurk.nl
0492-218022
06-54958517

Mike

Mike Mennen

Verkoop adviseur
m.mennen@vdhurk.nl
0492-218019
06-15331282

Stijn

Stijn vd Hurk

Verkoop adviseur
s.vdhurk@vdhurk.nl
0492-701174
06-25172347

Sander

Sander Boudewijns

Verkoop ondersteuning
s.boudewijns@vdhurk.nl
0492-218024

Werkplaats

Tom

Tom Grinwis

Chef werkplaats
t.grinwis@vdhurk.nl
+31 (0)492-218031
+31 (0)6-52097919

Henri

Henri van Gameren

Werkplaats receptionist
h.vgameren@vdhurk.nl
0492-701170
06-55774642

Tim

Tim Veltrop

Voorman
t.veltrop@vdhurk.nl
0492-218038

Bas

Bas Verhappen

Schade werkplaats / import
b.verhappen@vdhurk.nl
+31 (0)492-218023
+31 (0)6-10536400

Administratie

Ria

Ria Vissers

Administratief medewerker
r.vissers@vdhurk.nl
+31 (0)492-218021

Samantha

Samantha Raaijmakers

Administratief medewerker
s.raaijmakers@vdhurk.nl
+31 (0)492-218020

Contactformulier

We gebruiken cookies om er zeker van te zijn dat je onze website zo goed mogelijk beleeft. Wil je niet dat jouw gegevens opgeslagen worden middels deze cookies? Klik dan simpelweg op de knop 'liever niet'. Lees meer.
Liever niet   Prima hoor